× Doprava zdarma do Zásilkovny k objednávce nad 1999,-. Dárek ke každému nákupu.
Zveřejněno: 16. 07. 2024 12:04
Vyhlašujeme válku:
 
STOP vypadávání vlasů!


Zřejmě k vašim nejoblíbenějším tématům u kávy nepatří vaše prořídlé vlasy a ne každému na otázku, co je nového, řeknete, že máte půlku vlasů dole. Je to však častým obsahem vašich snů, tedy vlastně nočních můr? Už dlouho jste neslyšeli lichotku na vaši krásnou kštici? Možná jen trápné šeptání nebo chychotání? Zastavte to! Ukážeme vám, kdo je viníkem padání vlasů a především vám řekneme, jak to zastavit a opět se venku pyšnit bohatou hřívou. Teď mluvíme k ženám, ale i k pánům!


Kdo je viníkem?

Člověk má zhruba 100 000 vlasů a denně mu v průměru vypadne až kolem 100 vlasů. Pokud jste tedy při pláči nad vypadlými vlasy nenapočítali více, tak slzu zamáčkněte, je to normální. Pokud však nacházíte více a více chomáčů vlasů, tak byste měli začít patrát po příčině. Zde jsou ty nejhlavnější z nich:

stres V období zvýšeného psychického vypětí můžeme zaznamenat vypadávání vlasů. Při extrémním stresu může dojít k tomu, že vlasový folikul přestane fungovat a ejhle prořídlé vlasy jsou na světě. Už jste slyšeli takové to: "Když nejde o život, jde o ...."? Držte se toho!


strava Dívejte, jeden hamburger s hranolkama z nás "plešatce" ještě neudělá. Ale neládujme se jimi často. Abyste se mohli pyšnit zdravými a pevnými vlasy zařaďte do jídelníčku stravu bohatou na železo, zinek, selen a bílkoviny. Zkuste třeba mořské plody, maso, ořechy, semínka nebo pohanku.


vnější vlivy UV záření, chlór nebo slanná voda, znečištěné ovzduší. To vše může ucpat vlasovou cibulku a znemožnit růst nových vlasů.


hormony - Ach ty hormóny! Hormonální nerovnováha se na našich vlasech taky podepisuje. Může za to genetika, těhotenství, menopauza a u mužů zvýšená hladina testosteronu.


mechanické poškození Že hlavu rozhodně do žádné "mechaniky" nestrkáte? Nebojte! Jedná se o nošení často příliš těsného culíku nebo drdolu, nesprávného česání, fénování nebo mytí vlasů. Jak správně mýt vlasy si můžete přečíst - ZDE.


K dalším viníkům patří špatná funkce štítné žlázy, úbytek váhy, léky, vysoké teploty a nebo také pravidelné padání vlasů na jaře a na podzim. 


 

TOP 3, co opravdu funguje:

 


1) L'ORÉAL PROFESSIONNEL SERIOXYL 

Jedná se o profesionální program pro dodání hustoty, posílení vlasu a stimulaci vlasové pokožky. Efektivně bojuje proti 4 příznakům řídnoucích vlasů - menší hustota, méně objemu, křehké a tenké vlasy. Produkty Serioxyl jsou vhodné k celoročnímu každodennímu používání.

STEMOXYDINE je unikátní složka objevena po 25 letech výzkumu. Vytváří optimální prostředí pro stimulaci kmenových buněk, díky tomu pomáhá redukovat délku neogenní (spící) fáze. Probouzí spící vlasové folikuly a tím reaktivuje růst vlasů.
Výsledek: + 1700 vlasů za 3 měsíce

Technologie: STEMOXYDINE, NEOHESPERIDIN, INTRA-CYLANE, GLUCOBOOST, INCELL, STYLINGOVÝ POLYMER.2) KÉRASTASE SPÉCIFIQUE

Řada Spécifique od Kérastase je speciálně vyvinuta pro potřeby citlivé vlasové pokožky. Ta se vyznačuje mimo jiné i vypadávajícími vlasy. Vyzkoušejte intezivní vlasovou kúru Aminexil ve spojení se šamponem proti vypadávání vlasů Bain Prevention a Nutri-energetickým sprejem proti vypadávání vlasů Spray Stimuliste. Obsažené technologie zabraňují vypadávání vlasů, zpevňují vlasové vlákno a jeho upevnění, dodávají vlasům hustotu sílu a energii.
 3) ALTERNA CAVIAR CLINICAL 

Revoluční třífázový systém péče o řídnoucí vlasy Alterna Caviar Clinical je určený mužům i ženám. Kombinace těchto produktů posiluje a zpevňuje jemné a řídnoucí vlasy, čistí, zklidňuje a chrání pokožku a poskytuje vlasům i vlasové pokožce nezbytné vitaminy a živiny.

1. Začněte jemným detoxikačním šamponem bez sulfátů, který snižuje hladinu DHT, hormonu, který je příčinou vypadávání vlasů.
2. Ve druhém kroku aplikujte Root & Scalp Stimulator, který stimuluje růst zdravějších a silnějších vlasů.
3. Třetím krokem je extrémní koncentrát Intensive Boosting Treatmant, který umocňuje účinky Stimulatoru.
4. Navíc můžete aplikovat lehounkovou pěnu Daily Densifying Foam, díky které vlasy budou vypadat hustší a plnější.

Produkty související s týmto příspevkem

Kérastase Specifique Spray Stimuliste 125 ml

Kérastase Specifique Spray Stimuliste 125 ml

Sprej proti vypadávání vlasů pro denní použití


1 449 Kč


Kérastase Specifique Bain Prevention 250 ml

Kérastase Specifique Bain Prevention 250 ml

Šampon proti řídnutí a padání vlasů


619 Kč


Redken Cerafill Maximize Hair Advance Aminexil 40 x 6 ml

Redken Cerafill Maximize Hair Advance Aminexil 40 x 6 ml

Intenzivní vlasová kúra pro růst vlasů

-4%

3 332 Kč
3 199 Kč


Alterna Caviar Clinical Densifying Foam 145g

Alterna Caviar Clinical Densifying Foam 145g

Stylingová pěna pro jemné nebo řídnoucí vlasy


749 Kč


Kérastase Specifique Aminexil 42 x 6 ml

Kérastase Specifique Aminexil 42 x 6 ml

Intenzivní kúra proti vypadávání vlasů


4 289 Kč


Kérastase Specifique Aminexil 10 x 6 ml

Kérastase Specifique Aminexil 10 x 6 ml

Intenzivní kúra proti vypadávání vlasů


1 249 Kč


Kérastase Specifique Masque Hydra Apaisant 200 ml

Kérastase Specifique Masque Hydra Apaisant 200 ml

Pečující gelová maska pro vlasy se specifickými potřebami


1 069 Kč


Související příspěvky

Komentáře

Napište komentář

Vyplněním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.