× Doprava zdarma do Zásilkovny k objednávce nad 1999,-. Dárek ke každému nákupu.
Zveřejněno: 21. 07. 2024 12:03

Ochrana barvy?
Uhlazení?
 Oslnivý lesk? 

Vyzkoušeno! 
Alterna Caviar Color Hold Shine Spray
Poslušně hlásíme, že jsme vyzkoušely nový sprej Alterna Caviar Color Hold. Do testování se pustilo 5 odvážných žen z naší redakce Cosmetix.cz. Sliboval nám oslnivý lesk, uhlazení a zacelení vlasů i ochranu naší barvy. Jen při přečtení těchto benefitů jsme byly "paf". Kdo by taky ne, tohle chce přece každá z nás, že? Zůstaly jsme však šokováné i po vyzkoušení tohoto údajně malého "kouzelníka"? Mrkněte s námi, co na něj říkáme. A vůbec nejlepší by bylo, když byste jej také vyzkoušeli a dali nám vědět. Souhlas?


Alterna Caviar Infinite Color Hold

Jako první musíme představit tuto růžovo-fialkovou řadu Infinite Color Hold. Ta se zaměřuje na barvené vlasy a jejich ochranu. Obsahuje malinový a slunečnicový olej. Malinový olej? Tak to nás baví! Řada také nabízí UV ochranu a plno vitamínů pro naše vlasy. Takže by naše vlasy měly být v podstatě jako od kadeřníka holywoodských hvězd. 

Sliby chyby?


Sprej Infinite Color Hold Shine Spray nám slibuje takové "bomby", že se tomu až nechce věřit. Tak poslouchejte! Má naše vlasy uhladit, zacelit, dodat jim dechberoucí lesk, uzamknout ve vlasovém vláknu pigment, a zabránit tak vymývání barvy. Takže "dělat parádu" s naší barvičkou můžeme hodně dlouho?

Funguje to!

Holky, dámy, slečny! Výsledek je vážně něco! Sprej vážně nelže. Vlasy jsou krásně uhlazené, takové vzdušné a hlavně opravdu lesklé. Každá jsme se shodla, že nám to připadá, jak kdybychom zrovna odešly od kadeřníka s novou barvou a zastřiženými konečky. A víte co? Děsně nás baví si vlasy projíždět! A teď se držte! 3 z 5 manželů si všimlo, že máme něco s vlasy!

Jak aplikovat?


Na suché! Zdá se vám to zvláštní? Ale je to špatně! Sprej aplikujte jako finiš do suchých vlasů po dokončení účesu. Díky tomu je lesk opravdu lesk! Nebojte se, že by Vám to zničilo účes. 
Nejlepší výsledky s komplet řadou!


ŠAMPON INFINITE COLOR HOLD

Jemný šampon je určen pro všechny ženy s barvenými vlasy, které si chtějí udržet zářivou a živou barvu svých vlasů. Šampon poskytuje silnou UV ochranu s výjimečně vysokým obsahem vitamínů A, C a E a Omega-3 mastných kyselin, zabraňuje vyblednutí a vymytí barvy, chrání vlasy před vnějšími vlivy. Zároveň barvené vlasy dostatečně hydratuje.
 


KONDICIONÉR COLOR HOLD

Infinite Color Hold kondicionér je vhodný pro všechny ženy s barvenými vlasy, kterým zaleží na udržení zářivé a oslňující barvy. Jemný kondicionér poskytuje UV ochranu, chrání barvu před vyblednutím i vymytím a hloubkově vlasy hydratuje. Díky tomu jsou vlasy po aplikaci zářivě lesklé, hebké a plné síly.
 


SÉRUM VIBRANCY COLOR HOLD

Sérum Color Hold obnovuje barvu, poskytuje UV ochranu a zářivý lesk. Můžete jej použít jako bezoplachové sérum, které hydratuje a navrací vlasům lesk, nebo v kombinaci s jakýmkoliv kondicionérem Alterna, čímž ho proměníte v masku navracející zářivou barvu vlasů. Je vhodné pro všechny ženy s barvenými vlasy, které požadují udržení zářivé a syté barvy.

 
 

Produkty související s týmto příspevkem

Alterna Caviar Infinite Color Hold Shampoo 250 ml

Alterna Caviar Infinite Color Hold Shampoo 250 ml

Šampon pro barvené vlasy


890 Kč


Alterna Caviar Infinite Color Hold Conditioner 250 ml

Alterna Caviar Infinite Color Hold Conditioner 250 ml

Hydratační kondicionér pro barvené vlasy


890 Kč


Alterna Caviar Infinite Color Hold Topcoat Spray 125 ml

Alterna Caviar Infinite Color Hold Topcoat Spray 125 ml

Ultra lehký sprej pro barvené vlasy


775 Kč


Alterna Caviar Infinite Color Hold Dual-Use Serum 50 ml

Alterna Caviar Infinite Color Hold Dual-Use Serum 50 ml

Sérum pro obnovu barvených vlasů


775 Kč


Související příspěvky

Komentáře

Napište komentář

Vyplněním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.