× Doprava zdarma do Zásilkovny k objednávce nad 1999,-. Dárek ke každému nákupu.
Zveřejněno: 16. 07. 2024 02:20

KÉRASTASE SOLEIL


Jak pečovat o vlasy během léta? Ačkoli se to na první pohled nezdá, právě v tomto ročním období vlasy procházejí intenzivní zatěžkávací zkouškou. Kérastase to dobře ví, proto vyvinul unikátní pečující řadu Soleil, která vlasy uzdravuje a chrání před UV zářením.  


Léto je období, kdy chceme relaxovat, procházet se po plážích nebo pít drinky u plážového baru. Chytání vitamínu D má určitě své benefity, ale sluneční paprsky dokážou i významně škodit, zejména kůži a vlasům. Ty pod jeho vlivem snadno ztrácejí hydrataci, tvar i jas, lámou se a nejsou schopny dostat se znovu do formy. Tyto problémy se nevyhýbají žádnému typu vlasů – těm přirozeným, i těm barveným.
 
UV záření sice není vidět, za to ho velmi rychle pociťujeme při nedostatečné sluneční ochraně. Kromě poškození vlasového vlákna a rozpadu proteinů v jeho nitru, má UV záření dopad i na barvu vlasů, která s delším pobytem na slunci bledne kvůli degradaci melaninu. Vlasům ani vlasové pokožce rozhodně neprospívá také chlorovaná voda, sůl a písek. Přestože máme dojem, že jsme si vlasy umyli dostatečně, jejich stopy v nich i nadále ulpívají. Vlasy pak ztrácejí pružnost ještě o poznání více, pokožka je přecitlivělá, svědí, a mohou se dokonce objevit lupy.


Sluncem políbené, dokonale zdravé

Pro všechny, kdo ke svým vlasům přistupují zodpovědně, vytvořila značka Kérastase speciální řadu Soleil, určenou pro vlasy vystavované slunci. Jedinečné složení produktů obohacené o blahodárnou kokosovou vodu, hloubkově regenerující vitamin E a nepostradatelný UV filtr zajistí, že vlasy zůstanou hydratované a hebké, ať je sluneční záření jakkoli silné.

Jste-li milovníky pravidelného slunění nebo vás čeká aktivní dovolená, přibalte s sebou profesionální Kérastase Soleil řadu. V čem spočívá její jedinečnost? Spojily se v ní ikonické produkty Kérastase se speciální ochranou proti slunečnímu záření. Výsledkem je luxusní pěsticí rutina, s níž si vaše vlasy udrží lehkost, hydrataci a intenzivní lesk během celého léta.

O udržení vlhkosti uvnitř vlasů se postará kokosová voda, zatímco vitamin E předchází jejich lámání a zvláčňuje je. UV filtr pak slouží jako nenahraditelný štít v boji proti UV záření. Díky tomu vlasy neztrácí svou sílu a vitalitu, a v jejich délkách se navíc pokaždé zachytí nevtíravá, sladká vůně květin a kokosu.
 

Rutina Soleil:

  • Správná ochrana začíná už před sluněním. Délky vlasů jemně obalte lehoučkým ochranným krémem Kérastase Soleil Crème UV Sublime, který je bude vyživovat před i během pobytu na slunci a zároveň je zahalí do podmanivé vůně jasmínu.
  • Se správně zvoleným šamponem zbavíte vlasy zbytků chloru, soli, písku i stylingových přípravků a získáte celou řadu dalších benefitů. Šamponová lázeň Kérastase Soleil Bain Après-Soleiljemné složení, které vlasy čistí, ale nezatěžuje, a zároveň je intenzivně hydratuje.
  • Masky jsou díky své intenzitě působení must-have krokem v péči o vlasy. V létě to platí dvojnásob. Bohaté složení masky Kérastase Soleil Masque Après-Soleil je hloubkově regeneruje a okamžitě zklidňuje.
  • Milujete ležérny letní styling? Lehká mlha Kérastase Soleil Huile Sirène přináší vlasům dvojitý efekt: chrání před sluncem a zároveň s ní vytvoříte trendy plážové vlny.


Připravte se na letní sezonu s řadou Kérastase Soleil.


Produkty související s týmto příspevkem

Kérastase Soleil Bain Aprés-soleil 250 ml

Kérastase Soleil Bain Aprés-soleil 250 ml

Šampon s ochranným UV filtrem pro barvené vlasy


629 Kč


Kérastase Soleil Huile Sirène 45 ml

Kérastase Soleil Huile Sirène 45 ml

Hydratační dvoufázová olejová mlha s UV filtrem pro plážový efekt


199 Kč


Kérastase Soleil Masque Après-Soleil 200 ml

Kérastase Soleil Masque Après-Soleil 200 ml

Pečující maska s UV filtrem pro vlasy namáhané chlórem, sluncem a slanou vodou


1 002 Kč


Kérastase Soleil Créme UV Sublime  150 ml

Kérastase Soleil Créme UV Sublime 150 ml

Ochranný krém s UV filtrem pro vlasy namáhané chlórem, sluncem a slanou vodou


782 Kč


Kérastase Soleil Masque Après-Soleil 75 ml

Kérastase Soleil Masque Après-Soleil 75 ml

Pečující maska s UV filtrem pro vlasy namáhané chlórem, sluncem a slanou vodou


329 Kč


Kérastase Soleil Bain Aprés-soleil 80 ml

Kérastase Soleil Bain Aprés-soleil 80 ml

Hydratační šampon s UV filtrem pro vlasy namáhané chlórem, sluncem a slanou vodou


199 Kč


Kérastase Soleil Huile Sirène 150 ml

Kérastase Soleil Huile Sirène 150 ml

Hydratační dvoufázová olejová mlha s UV filtrem pro plážový efekt


629 Kč