× Doprava zdarma do Zásilkovny k objednávce nad 1999,-. Dárek ke každému nákupu.
Zveřejněno: 29. 05. 2024 03:01


Dlouhotrvající barva
Oslňující lesk
Prvotřídní ochrana


 

Kérastase Chromatique


Kérastase představuje inovovanou řadu pro barvené a melírované vlasy Kérastase Réflection Chromatique. Tato řada poskytuje barveným i melírovaným vlasům neuvěřitelný lesk, ochranu barvy i vlasového vlákna a dlouhotrvající barvu. Všechny tyto benefity prodlužuje u vlasů až na 40 dní. 40 dní dlouhotrvající barva, lesk, výživa, hladkost, pružnost a ochrana.

1. OČIŠTĚNÍ

Bain Chromatique a Bain Chromatique Riche
Šampon pro normální barvené a melírované vlasy a šampon pro zcitlivělé barvené a melírované vlasy.

Řada Chromatique obsahuje hned 2 šampony. Šampon Chromatique je volbou pro normální barvené vlasy, které nejsou nikterak zcitlivělé, vysušené.

Naopak šampon Chromatique Riche nabízí intenzivnější péči vlasům zcitlivělým barvením a melírovaním. To jsou vlasy, kterým chybí lesk, výživa, lámou se a třepí.

Oba tyto šampony dodávají vlasům lesk, chrání a prodlužují krásu barvy, chrání vlasy před vnějšími škodlivými vlivy. Zároveň vlasům dodávají výživu, hydrataci a pružnost. Výsledek? Pružné, hebké a oslnivě lesklé vlasy. 


2. VYŽIVENÍ

Fondant Chromatique
Multi-ochranný kondicionér
 
Nepodceňujte sílu kondicionéru! Po každém mytí aplikujte do vlasů kondicionér, který poskytne vlasům kompletní péči. Multi-ochranný kondicionér je vhodný pro normální i silně zcitlivělé barvené a melírované vlasy.


Chrání a prodlužuje barvu vlasů až na 40 dní. Zachovává a dodává vlasům oslňujcí lesk. Díky kondicionéru půjdou vlasy snadno rozčesat a upravit. Rozhodně oceníte po aplikaci úžasnou hebkost vlasů. Nezapomíná ani na pořádnou dávku hydratace.

Stačí vmasírovat do délek a konců vlhkých vlasů, nechat minutku působit a důkladně opláchnout. 
 

3. HLOUBKOVÁ INTEZIVNÍ PÉČE

Masque Chromatique Fine Hair a Thick Hair
Maska na jemné a silné barvené vlasy
 
Řada Chromatique, stejně jako šampony, nabízí i 2 druhy intezivních masek na vlasy. 

Maska Chromatique Fine je určena pro jemné barvené a melírované vlasy. Maska Chromatique Thick Hair je určena pro silné a zcitlivělé vlasy.

Multi-ochranná vlasová maska nabízí hloubkovou a intezivní výživu a prodloužení zářivosti barvy. Systém Capture Advanced je několikanásobně posílen. Kérastase dokázal identifikovat vodní částice, které jsou přímo zodpovědné za vyblednutí barvy. Díky tomu vlasy září krásnou barvou.

4. VYBARVENÍ

Touche Chromatique
Barevné pigmenty
 
Představujeme příme pečující barevné pigmenty podporující odlesky barvy Touche Chromatique, které vybarví vaši barvu. Stačí přimíchat do vlasové masky a utvořit si vysněnou barvu vlasů.

Touche Chromatique se jako inkoust vpije do vlasů a podpoří krásu barvy. V Touche jsou použita přímá barviva pro jejich vysokou účinnost a co největší viditelný efekt. Tato barviva byla vybrána pro jejich silnou neutralizační výkonnost. Neutralizují nechtěné odlesky barvy - například žluté nádechy u blondýnek. Vše je vysoce šetrné k vlasovému vláknu. V kombinaci s maskou Chromatique Fine nebo Thick, vznikne péče, kterou si vy i vlasy zamilujete.4 odstíny Touche Chromatique


1. Cool Blond (fialová) - pro neutralizaci žlutých nádechů u blondýnek

2. Cool Brown (zelená) - pro neutralizaci červených podtónů u brunetek

3. Red (červená) - pro zvýraznění červených tónů

4. Copper (měď) - pro zvýraznění meděných tónu u brunetek

Aplikace

Smíchejte 10 kapek Touche Chromatique s Maskou Fine nebo Thick. Naneste na vlhké, ručníkem osušené vlasy a nechejte 5 minut působit. Poté pečlivě opláchněte. Používejte 1x týdně, poprvé 15 dní od barvení. Barva se postupně vymývá.
Související příspěvky

Komentáře

Napište komentář

Vyplněním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.