× Doprava zdarma do Zásilkovny k objednávce nad 1999,-. Dárek ke každému nákupu.

Vrácení zboží a reklamace

Vrácení zboží

Pokud Vám zakoupený produkt z jakéhokoliv důvodu nevyhovuje nebo jste si nákup čistě rozmysleli, máte 30 dnů na vrácení nepoužitého zboží.

1.     Vytiskněte si návratkový formulář, který naleznete zde.

2.     Formulář vyplňte a uveďte číslo účtu, kam chcete zaslat peníze za vrácené zboží.

3.     Vyplněný formulář zašlete spolu se zbožím a kopií původní faktury jako obyčejnou pojištěnou zásilku bez dobírky na adresu Cosmetix, Palackého 273/4, 674 01 Třebíč. Prosím NEZASÍLEJTE zboží jako balík na poštu. Zásilku označte heslem VRÁCENÍ ZBOŽÍ

Vrácené zboží musí být nepoškozené. Zboží nesmí být otevřeno, použito a nijak poškozeno. U zboží nesmí být odstraněna ochranná fólie pod víčkem.

 

Reklamace zboží

Na naše zboží poskytujeme záruční dobu 24 měsíců. Záruční lhůta začíná běžet od převzetí zboží a záruka se vztahuje na vady zboží, které se projeví v záruční lhůtě. Nabízené zboží je vynikající kvality a věříme, že budete plně spokojeni! V případě vyskytnutí ojedinělých výrobních či jiných vad postupujte následovně:

1.     Vytiskněte si návratkový formulář, který naleznete v této sekci výše.

2.     Formulář vyplňte a popište důvod reklamace zboží.

3.     Kompletně vyplněný formulář zašlete spolu se zbožím a kopií původní faktury jako obyčejnou pojištěnou zásilku bez dobírky na adresu Cosmetix, Palackého 273/4, 674 01 Třebíč. Zásilku označte heslem REKLAMACE.

 

Reklamace přepravních služeb

Naše zásilky jsou pečlivě baleny zkušeným personálem a následně přepravovány z našeho skladu až k Vám domů přes smluvního dopravce. Při přebírání zásilky si zkontrolujte, zda zásilka není:

·        mechanicky poškozena,

·        promáčena,

·        otevřena a příp. i znovu zalepena.

 

Pokud byste zjistili na zásilce viditelné závady, neváhejte s pracovníkem přepravní služby sepsat reklamační protokol. Následně nás kontaktujte na telefonním čísle nebo na emailu info@cosmetix.cz a my vám rádi pomůžeme při řešení této reklamace.