× Doprava zdarma do Zásilkovny k objednávce nad 1999,-. Dárek ke každému nákupu.
Zveřejněno: 22. 07. 2024 07:03

KÉRASTASE CHRONOLOGISTE

Zpomalte čas

s luxusní anti-aging vlasovou péčí

První známky stárnutí
se objevují nejen na naší pleti, ale i na vlasech a vlasové pokožce. Kvalita vlasového vlákna se mění, vlasy jsou náchylnější k vysušení a ztrácejí lesk. Vlasová pokožka je napnutější a podobně jako pleť vyžaduje hlubokou hydrataci, aby si udržela elasticitu. Značka Kérastase přišla s řešením, které vašim vlasům pomůže v prevenci proti předčasnému stárnutí. Díky unikátní směsi revitalizačních látek řada Chronologiste vlasy posiluje a navrací jim odolnost , pružnost a lesk.#LIVEBEYONDTIME

Zpomalte čas s luxusní vlasovou anti-aging řadou Chronologiste

Kyselina hyaluronová
hydratuje a vyživuje.
Abyssine posiluje vlasové vlákno.
Vitamín E chrání před vnějšími vlivy.
OBJEVTE KOMPLETNÍ RUTINU CHRONOLOGISTE


Anting-aging rutinu Chronologiste je ideální začít detoxikací, kterou dosáhnete kombinací předšamponové a šamponové péče. Tento krok připaví vlasy a vlasovou pokožku na vstřebání potřebných látek. Ty jsou intenzivněji formulovány v hloubkové péči. Po prevenci proti stárnutí je důležité vlasy chránit před teplem pomocí termoochrany. Tato bezoplachová péče snižuje negativní vliv UV záření díky antioxidantům. Jako finální krok použijte revitalizační olej s luxusní vůní, který dodá vlasům lesk a zcelí roztřepené konečky.


1. CHRONOLOGISTE PRE-CLEANSE RÉGÉNÉRANT
Čisticí a detoxikační péče před umytím pro podporu zdraví vlasové pokožky


Revitalizující anti-aging čisticí péče před umytím určená na hloubkové čištění vlasové pokožky a kořínků. Pokud aplikujete Pré-Cleanse Régénérant před šamponovou lázní, zbaví vlasovou pokožku o 96 % více částic znečištění než běžný šampon. Kyselina hyaluronová pomáhá hydratovat. Luxusní hustá černá gelová textura Pré-Cleanse Régénérant poskytuje smyslový zážitek. Je obohacená o charakteristickou vůni Chronologiste složenou z čajové růže, lehkých dřev a pižma.


2. CHRONOLOGISTE BAIN RÉGÉNÉRANT
Revitalizující anti-aging šamponová lázeň pro zralou vlasovou pokožku a vlasy

Revitalizující anti-aging šamponová lázeň, která šetrně odstraňuje nečistoty z vlasové pokožky a vlasového vlákna. Obohacená o kyselinu hyaluronovou, Abyssine a vitamín E omlazuje vzhled vlasové pokožky a vlasů. Vlasové pokožce poskytuje dlouhotrvající hydrataci, dodává výživu, lesk a posiluje vlasové vlákno, které získává pružnost a objem. Šamponová lázeň oplývá charakteristickou vůní Chronologiste složené z čajové růže, lehkých dřev a pižma. Bain Régénérant poskytuje luxusní smyslový zážitek.
 

3. CHRONOLOGISTE MASQUE INTENSE RÉGÉNÉRANT
Vyživující a zjemňující péče pro dlouhotrvající hydrataci a lesk

Revitalizující hloubková péče pro intenzivní výživu. Je obohacená o kyselinu hyaluronovou, Abyssine a vitamín E, a tak bojuje se známkami stárnutí vlasové pokožky a vlasů. Poskytuje intenzivní péči, dlouhotrvající ochranu proti krepatění a 6x větší lesk. Posiluje vlasové vlákno, kterému navrací pružnost a objem. Vlasům dodává intenzivní charakteristickou vůni Chronologiste složenou z čajové růže, lehkých dřev a pižma. Masque Intensen Régénérant přináší luxusní smyslový zážitek.

4. C
HRONOLOGISTE THERMIQUE RÉGÉNÉRANT
Zdokonalující bezoplachová péče pro zdravý vzhled a ochranu před vysokou teplotou


Revitalizující anti-aging termoochranná péče pro zdokonalení a uhlazení vlasového vlákna. Obohacená o kyselinu hyaluronovou, Abyssine a vitamín E pro zmírnění známek stárnutí vlasové pokožky a vlasů. Thermique Régénérant poskytuje ochranu proti teplotě až do 230 °C a ochranu proti krepatění na 24 hodin. Vlasům při stylingu poskytuje pružnost a větší objem. Charakteristická vůně Chronologiste složená z čajové růže, lehkých dřev a pižma přináší luxusní smyslový zážitek.


 5. CHRONOLOGISTE HUILE DE PARFUM
Vyživující olej s výjimečnou kombinací vůní z těch nejlepších parfémů


Okouzlující parfémovaný olej na vlasy. Nyní s dvojnásobnou koncentrací vůně. Se svěžími tóny perské limetky a zelených tulipánů v kontrastu s bohatou magnólií, růžovým čajem a základem obsahujicím cedr a pižmo. Olej zanechává ve vlasech komplexní a sofistikovanou vůni. Poskytuje jim lesk a výživu a eliminuje roztřepené konečky a efekt elektrizování. Chrání před teplotou až do 230 °C.

 
 
 

Produkty související s týmto příspevkem

Kérastase Chronologiste Thermique Régénérant 150 ml

Kérastase Chronologiste Thermique Régénérant 150 ml

Zdokonalující bezoplachová péče pro ochranu před vysokou teplotou


929 Kč


Kérastase Chronologiste Masque Intense Régénérant 200 ml

Kérastase Chronologiste Masque Intense Régénérant 200 ml

Revitalizující anti-aging maska pro všechny typy vlasů


1 179 Kč


Kérastase Chronologiste Pré-Cleanse Régénérant 200 ml

Kérastase Chronologiste Pré-Cleanse Régénérant 200 ml

Revitalizační anti-aging péče před umytím


999 Kč


Kérastase Chronologiste Bain Régénérant 250 ml

Kérastase Chronologiste Bain Régénérant 250 ml

Revitalizující anti-aging šamponová lázeň pro zralou vlasovou pokožku a vlasy


689 Kč


Kérastase Chronologiste Huile de Parfum 100 ml

Kérastase Chronologiste Huile de Parfum 100 ml

Vyživující olej s výjimečnou kombinací vůní z těch nejlepších parfémů


1 289 Kč