× Doprava zdarma do Zásilkovny k objednávce nad 1999,-. Dárek ke každému nákupu.
Zveřejněno: 30. 05. 2024 02:24

VYZKOUŠENO NA VLASTNÍ KŮŽI (VLASECH):

ALTERNA BAMBOO SMOOTH SUCHÉ OLEJE

 

Tentokrát naší pozornosti neušly suché oleje z řady ALTERNA BAMBOO SMOOTH, které přicházejí hned ve třech formátech, skvěle adaptovaných potřebám majitelek hrubých, normálních i jemných vlasů. Oleje obsahují bio výtažek z bambusu a bio kendy oleje, jednoho z nejbohatších přírodních zdrojů omega-3,6 a 9 mastných kyselin a vitaminu E, který předchází poškození vlasů, dodává jim hydrataci a posiluje přirozenou vrstvu lipidů, která funguje jako ochranný štít vlasových vláken.
 


ALTERNA BAMBOO SMOOTH KENDY OIL

pro hrubé, pevné a nepoddajné vlasy

První ze svaté trojice ALTERNA SMOOTH KENDY OILS je 100% suchý olej v tradiční skleněné lahvičce s pipetkou. Má hutnější texturu a je vhodný především pro hrubé a pevné vlasy. Pár kapek oleje jsme rozetřeli do mokrých, ručníkem vysušených vlasů před fénováním. Olej dodal vlasům na první pohled úžasný lesk, zvláčnil je a zjemnil. Vlasy navíc nádherně voní bílých fréziích a exotických orchidejích. Na tomto oleji je skvělé, že ho navíc můžete použít jako intenzivně vyživující kúru. Stačí aplikovat pár kapek do délek a konečků vlasů a na 10-15 minut nechat působit. Poté vlasy umyjte šampónem a po celý den máte krásně hedvábné, zvláčněné a zářivé vlasy. Pro nejlepší výsledek aplikujte další 1-2 kapky do délek a konečků již vysušených a upravených vlasů a prsty vytvarujte prameny.

  


 

ALTERNA BAMBOO SMOOTH KENDY OIL MIST

pro normální vlasy

Jedná se o odlehčenou variantu suchého kendy oleje. Lehkou pěstící mlhu ve flakonu s pumpičkou jsme jemně nastříkali do délek mokrých a ručníkem vysušených vlasů. Pro ještě zářivější výsledek nastříkejte drobné množství do dlaně a jemně aplikujte do délek a konečků již vysušených a upravených vlasů. Vlasy vypadají krásně vyživené a zvláčněné a olejová mlha se okamžitě krásně vstřebala. I druhý den jsme neměli pocit mastných a příliš zatížených vlasů.


 


ALTERNA BAMBOO SMOOTH KENDY OIL MICROMIST

pro jemné a tenké vlasy

Nejmladší přírůstek do rodiny suchých olejů ALTERNA BAMBOO SMOOTH. Suchý olej na vlasy ve formě ultra jemné mlhy představuje vlasovou péči, která bez zatížení promění i ty nejjemnější vlasy do dokonalosti, aniž by vlasy jakkoli zatížila. Aplikace ve formě aerosolu na vlhké, ale i na suché vlasy zaručí krásně vyživené, lesklé, saténově jemné vlasy bez pocitu mastnosti.

 

Uzpůsobením suchého vyživujícího oleje pro všechny typy vlasů si nás Alterna získala. Všechny tři formy oleje krásně voní a odpovídají potřebám daného typu vlasů bez zatížení. Tleskáme a kocháme se výsledky.
Už jste je také vyzkoušeli? 

Komentáře

Napište komentář

Vyplněním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.